برای خرید در سایت نیاز به ثبت نام ندارید , راحت و بی دردسر خرید کنید. | تمامی قیمت ها به روز هستند | به دلیل اختلالات اینترنت زمان انجام سفارش های 1 الی 24 ساعت کاری می باشد

منو

تغییر منطقه اکانت ولورانت

باتوجه به تفاوت قیمت بین بسته‌های منطقه‌های مختلف، بسیاری از کاربران تقاضای تغییر ریجن اکانت خود را دارند. با توجه به خطرات و وجود احتمال بن شدن، ما این کار را توصیه نمی‌کنیم. اگر اکانت خود را تازه ساخته‌اید، بهترین کار ساخت اکانت جدید است. اگر اکانت شما ارزشمند و قدمت‌دار است، با توجه خطر بن شدن، تغییر منطقه منطقی نمی‌باشد.

برای تغییر منطقه یا ریجن اکانت ولورانت خود مراحل زیر را دنبال کنید. باز هم تاکید می‌کنیم که احتمال بن شدن اکانت در صورت تغییر ریجن، بسیار زیاد است.

 1. تغییر آی‌پی

  با استفاده از نرم‌افزار‌های تغییر آی‌پی، به آی‌پی منطقه خود متصل شود. به عنوان اگر می‌خواهد منطقه اکانت خود را به ترکیه تغییر دهید، به سرور ترکیه متصل شوید.

 2. ورود به سایت پشتیبانی ولورانت

  ابتدا وارد صفحه تغییر ریجن ولورانت شوید. سپس در پایین صفحه، روی Log In کلیک کنید.

 

 

ورود به پشتیبانی ولورانت

 1. بررسی ریجن اکانت

  پس از ورود، در پایین صفحه، روی دکمه Check کلیک کنید تا منطقه فعلی اکانت شما بررسی شود.بررسی ریجن اکانت ولورانت

 2. ثبت درخواست تغییر منطقه

  پس از کلیک بر روی دکمه Check، منطقه قبلی اکانت و منطقه جدید به شما نمایش داده خواهد شد. منطقه جدید با توجه آی‌پی شما شناسایی می‌شود. با کلیک بر روی دکمه Change منطقه اکانت شما تغییر خواهد کرد.تغییر منطقه اکانت ولورانت

شما می‌توانید هرگونه سوال یا مشکل را، در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید تا با کمال میل به آن‌ها پاسخ دهیم.

بدون دیدگاه

اولین دیدگاه را ثبت کنید

متن دیدگاه*

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

×
logo